صفحه 1

پکیج آموزش بازیگری آموزش بازیگری pdf آموزش بازیگری رایگان آموزش بازیگری حرفه ای آموزش بازیگری در خانه ویدیو آموزش بازیگری کانال آموزش بازیگری ستجوهای مربوط به آموزش بازیگری در خانه آموزش بازیگری در خانه برای کودکان متن برای تمرین بازیگری فیلم تمرین بازیگری اموزش بازیگری آموزش بازیگری رایگان آموزش بازیگری حرفه ای تمرین بازیگری در خانه برای نوجوانان حس گیری در بازیگری آموزش بازیگری تئاتر

استاندارد

بیوگرافی الهام پاوه نژاد


بیوگرافی الهام پاوه نژاد:

نام و نام خانوادگی:الهام پاوه نژاد
تاریخ تولد:1350
محل تولد:تهران
تحصیلات:دیپلم تجربی
تاهل:متاهل


الهام پاوه نژاد بازیگر ایرانی و متولد سال ۱۳۵۰ در تهران می باشد . او ازدواج کرده و دختری به نام کردیا دارد .او دارای مدرک کارگردانی بازیگری می باشد و فعالیت خود را از سال ۱۳۶۹ شروع کرد . از فیلم های این بازیگر می توان زندگی با چشمان بسته , همسران , هیئت مدیره و هفت سنگ را نام برد .
الهام پاوه نژاد میگوید: من در تهران متولد و بزرگ شده ام. منزل پدری من، حدفاصل تئاتر شهر و تالار رودکی، خیابان خارک، کوچه شهرود است. من تا قبل از ازدواج آنجا بزرگ شدم و زندگی می کردم. پدر و مادرم هر دو کرمانشاهی هستند و درواقع اصلیت پدرم پاوه ای است. خانواده مادر و پدرم نیز از خاندان بزرگ کرمانشاه هستند.


نحوه بازیگر شدن الهام پاوه نژاد:
زمانی که بازیگر شدم در خانه پدری با مادر و پدرم زندگی می کردم. من ۱۹ سالگی وارد دانشکده بازیگری شدم و حقیقتا وارد دانشگاه شدنم خیلی متاثر از تصمیم پدرم بود. آن سال ها خیلی مخالفت بود برای هنر خواندن و مثل الان اصلا این جریان کاذب وجود نداشت که فرزندشان یا بازیگر بشود یا فوتبالیست. آن سال ها یا بچه ها باید دکتر می شدند یا مهندس و درواقع چون خواهرم (پریسا) مهندس بود، این فشار خیلی بود که من پزشکی بخوانم؛ با توجه به علاقه ای که من به رشته زیست شناسی داشتم.
ولی واقعیتش این است که گرایش هنری و ادبیاتم خیلی زیاد بود و از بچگی فعالیت هنری و تئاتری می کردم. مرحله اول کنکور هنر را یواشکی انجام دادم چون پدرم اصلا دوست نداشت. وقتی رتبه من آمد و پدرم دیدند که من بدون هیچ گونه فعالیت عجیب و غریبی به این رتبه رسیدم قبول کردند که من به صورت آکادمیک این رشته را بخوانم و من بازیگری را زیر نظر اساتیدی چون رکن الدین خسروی و اکبر زنجان پور گذراندم و این اساتید خیلی در دیدگاه و نگرش من تاثیر گذاشتند.


کتاب های منتشر شده از الهام پاوه نژاد:
کتاب اول من با نام «هشت صبحِ هشت اسفند»، اسفند ۹۳رونمایی شد و انتشارات دریچه وابسته به انتشارات ویستار (آقای پیمان سلطانی) انتشار آن را برعهده داشت. کتاب به بازار آمد و بازخوردهای بدی هم نداشت. بعد از آن از انتشارات نیماژ با من تماس گرفتند که اگر مجموعه جدیدی دارم ارائه دهم من هم سال گذشته به جمع آوری و ادیت کارهایی که داشتم پرداختم و کتاب دومم با نام «قطعه ۹۴ ردیف ۷ شماره… » را ارایه کردم که در اردیبهشت ۹۵ در نمایشگاه کتاب به صورت رسمی به روی پیشخوان آمد.


فیلم شناسی الهام پاوه نژاد:

سینمایی:

زندگی با چشمان بسته (۱۳۸۹)
دیشب باباتو دیدم آیدا (۱۳۸۳)
دیشب بابا تو دیدم ستایش (۱۳۸۲)


تلویزیون:

۱۳۷۳ همسران
۱۳۷۵ مدرسه مادربزرگ‌ها
۱۳۷۵ تصویر یک رؤیا
۱۳۷۵ گریز
۱۳۷۶ سبز زخمی
۱۳۷۷ به سوی افتخار
۱۳۷۸ تنگنا
۱۳۷۸ روز ایپریت
۱۳۸۱ امین و مینا
۱۳۸۲ وارث
۱۳۸۳ تا غروب
۱۳۸۴ گارد ساحلی
۱۳۸۶ بیداری
۱۳۸۴ نیمکت
۱۳۸۷ ترانه مادری
۱۳۸۸ گاوصندوق
۱۳۸۹ همچون سرو
۱۳۹۱ یلدا
۱۳۹۲ همه بچه‌های ما
۱۳۹۳ هفت سنگ
۱۳۹۴ آسه آسه قصه قصه
۱۳۹۶ هست و نیست


تئاتر:

۱۳۹۹ – مرجان – نویسنده و کارگردان: آریان رضایی                    اجرای آنلاین و تعاملی در سایت تیوال

۱۳۹۷ – شاه لیر – کارگردان: مسعود دلخواه

۱۳۹۶ – کافه پولشری – کارگردان: الهام پاوه نژاد
۱۳۹۵ – سه‌گانه اورنگ – کارگردان: محمد حاتمی
۱۳۹۵ – فراموش نامه – کارگردان:سعید امیرسلیمانی.
۱۳۹۴ – هیچ‌کس نبود بیدارمان کند – کارگردان:پیام دهکردی.
۱۳۹۳ – سیستم گرون هلم – کارگردان:علیرضا کوشک جلالی.
۱۳۹۰ – تراس – کارگردان:محمدرضا خاکی.
۱۳۹۰ – شن – کارگردان: کتایون حسین‌زاده
۱۳۸۷ – خدای کشتار – کارگردان:علیرضا کوشک جلالی.
۱۳۸۶ – مرغابی وحشی – کارگردان: نادر برهانی مرند.
۱۳۸۲ – چیستا – کارگردان: نادر برهانی مرند

استاندارد

بیوگرافی الهام پاوه نژاد

الهام پاوه نژاد بازیگر زن سینما و تلویزیون و تئاتر متولد 27 شهریور 1350 در تهران می باشد .اصالتا کرد است.

تحصیلات : الهام پاوه نژاد دارای دیپلم تجربی از دبیرستان نوشیروان و فوق دیپلم بازیگری و کارگردانی از دانشگاه نیاوران است.

پاوه نژاد فعالیت هنری و بازیگری خود را از سال 1370 با بازی در تاتر ساحره سوزان ساخته اکبر زنجانپور آغاز نمود اما در سال 73 با حضور در سریال همسران توانست به خوبی دیده شود.

 

 

ادامه مطلب ←

استاندارد

اجرای آنلاین مرجان به روی صحنه خواهد رفت.

ادامه مطلب ←