صفحه 1

پکیج آموزش بازیگری آموزش بازیگری pdf آموزش بازیگری رایگان آموزش بازیگری حرفه ای آموزش بازیگری در خانه ویدیو آموزش بازیگری کانال آموزش بازیگری ستجوهای مربوط به آموزش بازیگری در خانه آموزش بازیگری در خانه برای کودکان متن برای تمرین بازیگری فیلم تمرین بازیگری اموزش بازیگری آموزش بازیگری رایگان آموزش بازیگری حرفه ای تمرین بازیگری در خانه برای نوجوانان حس گیری در بازیگری آموزش بازیگری تئاتر

استاندارد

بیوگرافی امین زندگانی

بیوگرافی امین زندگانی:

بیوگرافی امین زندگانی

نام اصلی : امین زندگانی
تولد : ۵ شهریور ۱۳۵۱ تهران، ایران
زمینه فعالیت : بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر
والدین : سیاوش زندگانی
ملیت : ایرانی
سال‌های فعالیت : ۱۳۷۰-اکنون
همسر(ها): مینا لاکانی (همسر سابق)
الیکا عبدالرزاقی
مدرک تحصیلی: لیسانس بازیگری تئاتر


بیوگرافی امین زندگانی:
امین زندگانی متولد 5 شهریور 1351 در تهران، بازیگر است. امین زندگانی فارغ التحصیل لیسانس رشته تئاتر از دانشگاه هنر است؛ وی پسر مرحوم سیاوش زندگانی آهنگساز و نوازنده ویلن که همکاری زیادی با هایده داشته است می باشد و برادر امید زندگانی می باشد.

امین زندگانی در سال 1371 وارد دانشگاه هنر شد و در رشته تئاتر به تحصیل پرداخت، وی پس از آن پا به عرصه بازیگری گذاشت و در نمایش هایی مثل همسرایی مختار ، خروسک پریشان ، بازی تابلوی آخر ، به من دروغ بگو ، دو مرد بر یک نیمکت ، سرخ سوزان ، مرغ دریایی به ایفای نقش پرداخت.

امین زندگانی در سال 1374 برای بازی در سریال وکلای جوان انتخاب شد و برای اولین بار مقابل دوربین قرار گرفت. او پس از آن برای بازی در سریال های به سوی پیروزی سیروس مقدم و راه سوم قاسم جعفری انتخاب شد.


بیوگرافی امین زندگانی

امین زندگانی با بازی در فیلم شهرآشوب وارد سینما شد و پس از آن در فیلم های بازیگر و آدمک ها به ایفای نقش پرداخت.
امین زندگانی بارها تلاش کرده تا هنر خود را در غیر از بازیگری محک بزند اما به گفته ی خود او حتی در عرصه ی اقتصادی (بازاری) نتوانسته موفق باشد. وی مدتی با یکی از دوستانش شرکت پخش مواد غذایی راه اندازی کرد که بعد از چند وقت خود را کنار کشید.در نتیجه فقط بازیگری را به عنوان شغل خود انتخاب کرده است.

ازدواج امین زندگانی :
امین زندگانی قبلا با مینا لاکانی ازدواج کرده بود، که بعد از مدتی از او جدا شد و با الیکا عبدالرزاقی ازدواج کرد. همسر فعلی او الیکا عبدالرزاقی است که او هم از بازیگران سینما و تلویزیون است. خبر نامزدی آنها در سال 1391 رسانه ای شد که در نهایت اسفند 1392 با یکدیگر ازدواج کردند. این زوج هنرمند تاکنون فرزندی ندارند.

نحوی آشنایی امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی :
الیکا عبدالرزاقی: در یک فیلم ما نقش زن و شوهر را بازی می کردیم. بعد از بازی در آن اثر، ارچتباط خانوادگی بین ما به وجود آمد و این مراودات خانوادگی بیشتر شد تا این که بعد از گذشت مدتی متوجه شدیم لحظه به لحظه بیشتراز لحاظ حسی به هم نزدیک تریم و مسائلی بین ما وجود دارد که باعث نزدیک شدن و کنار هم قرار گرفتن ما می شود. به همین خاطر وقتی بحث نامزدی ما مطرح شد، اطرافیان ما چندان تعجب نکردند و انگار منتظر چنین اتفاقی بودند. خوشبختانه خانواده های ما از این تصمیم مان استقبال کردند.


بیوگرافی امین زندگانی

فیلم شناسی امین زندگانی:

سینمایی :
آهوي پيشوني سفيد 3 (۱۳۹۷)
قرارمون پارک شهر (۱۳۹۵)
۲۴ سپتامبر (۱۳۹۴)
شهابی از جنس نور (۱۳۹۲ )
فصل فراموشی فریبا (۱۳۹۲)
اختاپوس (۱۳۹۰ )
راه بهشت (۱۳۹۰)
گلوگاه شیطان (۱۳۸۹)
خانواده ارنست (۱۳۸۸)
ملک سلیمان (۱۳۸۷)
من و دبورا (۱۳۸۴)
آدمک‌ها (۱۳۸۲)
بازیگر (۱۳۷۸ )
زن شرقی (۱۳۷۶)
درخشش پنهان (۱۳۸۷)
ژرفا (۱۳۸۷)
شهرآشوب (۱۳۸۴)

تلویزیونی :
۱۳۹۸ ملکاوان
۱۳۹۸ پناه آخر
۱۳۹۶ خانواده دکتر ماهان
۱۳۹۵ پرستاران
۱۳۹۳ همه چیز آنجاست
۱۳۹۲ شاهگوش
۱۳۹۱ خاطرات مرد ناتمام
۱۳۸۹ مختارنامه
قفسی برای پرواز
۱۳۸۷ کابوس
۱۳۸۵ تا صبح
یک اشتباه ساده
۱۳۸۳ طلسم‌شدگان
۱۳۸۲ معصومیت ازدست‌رفته
۱۳۸۱ نوعروس
۱۳۷۹ همسفر
۱۳۷۷–۷۸ روزگار جوانی
۱۳۷۷ به‌سوی افتخار
۱۳۷۴ وکلای جوان